MeSo ..::.. Sepse mund tė arrish!!
 
ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sejdiu: Ndarja e Kosovės ėshtė njė iluzion qė asnjėherė nuk do tė bėhet realitet

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
GraniT.!
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 27
Join date : 03/07/2008
Location : n'Burg

MesazhTitulli: Sejdiu: Ndarja e Kosovės ėshtė njė iluzion qė asnjėherė nuk do tė bėhet realitet   Sun Jul 06, 2008 8:17 pm

Presidenti i Republikės sė Kosovės, Fatmir
Sejdiu tė mėrkurėn nė Prishtinė vizitat e liderėve serbė nė Kosovė dhe
zgjedhjet lokale serbe qė priten tė mbahen tė dielėn, i ka quajtur si
tentativa tė qarta pėr ndarjen e Kosovės dhe se iluzioni pėr ndarjen e
Kosovės asnjėherė nuk do tė bėhet realitet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://lexo.darkbb.com
DeeniZ
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 11
Join date : 07/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sejdiu: Ndarja e Kosovės ėshtė njė iluzion qė asnjėherė nuk do tė bėhet realitet   Mon Jul 07, 2008 11:43 am

Wow.Nice lajm!.......!@
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sejdiu: Ndarja e Kosovės ėshtė njė iluzion qė asnjėherė nuk do tė bėhet realitet
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Faik Krasniqi:Ribashkimi i Kosovės me Shqipėrinė, ėshtė njė domosdoshmėri!
» Martirėt e Kosovės qė prehen nė Kosovėn e lirė e tė pavarur
» Xhafer Leci:Pas pavarėsisė sė Shqipėrisė, festa mė e madhe ėshtė pavarėsia e Kosovės
» Gjergj-Bajram Kabashi: Ēka ėshtė duke kujtuar kreu i Bashkėsisė Islame tė Kosovės
» Daēiq dashka tė flasė me Ramėn pėr ndarjen e Kosovės

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
MeSo ..::.. Sepse mund tė arrish!! :: Informohu :: Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota-
Kėrce tek: